• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Во моја одбрана останав Без надзор Маица Кул Смешни маици Црн Медиум

Во моја одбрана останав Без надзор Маица Кул Смешни маици Црн Медиум

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно

95% Полиестер, 5% Спандекс. Лесен, Класичен фит, Ракав Со Двојна игла и долниот раб. Карактеристики на производот : графичка маица, маица за печатење букви, секојдневен, краток ракав, врат на екипажот, модна маица. Сезона : СИТЕ Сезонски КАРАКТЕРИСТИКИ : полиестер, тркалезен врат, кратки ракави, супер мек, тоа е доста добро прифатено од мажи и жени за кул и свеж летен стил. МОДНА МЕШАВИНА : Совршена За секојдневен изглед или луксузно ноќно излегување. лесно се спарува со вашите омилени шорцеви, панталони, фармерки, палто, јакна, очила за сонце, капа и стилски чевли. КЛАСИЧЕН ДИЗАЈН : оваа вера е погодна За Лето, Пролет, Fall и Зима. Ве одржува ладни и не ја поттикнува потта. Тоа е многу добро прилагодено На Летните горештини. Во Пролет или Fall, или кога температурите ќе се искачат, можете да додадете јакна, блејзер или кардиган за да имате ласкав изглед. ПРИЛИКА : Лабавата летна кошула може да ги покрие сите форми на телото, да ја покаже вашата убавина; погоден за плажа, одмор, одмор, ноќно излегување, состанок, забава, улица, бизнис, канцеларија, работа, клуб, патување или секојдневно носење итн. УПАТСТВА ЗА НЕГА : ве Молиме проверете ги деталите за големината во описот на производот. ако сакате лабаво причинско-последично вклопување, нарачајте големина нагоре, свртете ја облеката внатре кон надвор и измијте ја ладно / исушете ја на ниска температура / не избелувајте или пеглајте директно на отпечатокот.


Карактеристики на понудата

Слични понуди