• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Женски Сончоглед Печатење Маица Без Ракави Круг Вратот Маица Елек Маица Блуза Секојдневен Резервоар Блузи Спиење жени 80-Ти Блузи За Жени

Женски Сончоглед Печатење Маица Без Ракави Круг Вратот Маица Елек Маица Блуза Секојдневен Резервоар Блузи Спиење жени 80-Ти

 
DEN 263.52

Количина на стоки
Достапно

Можеме да гарантираме дека целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, но може да има разлики во тоа како се појавува стилот за време на абењето. Ова зависи од други физички променливи, на пр. лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината, etc.It изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носењемногу кул за носење ,новиот дизајн Со Отпечаток може да ве направи поубави и виталност,Сезона : Летен Пол : Женски Повод : Дневен,Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерпринтер : Печатен Стил : Лежерна должина на Ракавот : Јака Без Ракави : О Вратот : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како да се мие : Рака измијте ладно,закачете или исушете го линијата што ќе добиете : 1 х женски резервоари Забелешка : Поради Можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот Е Само Илустративна И Можеби Не Ја Одразува Точно Вистинската Боја На Примениот Предмет. Сите Врвови За Женска Табела : . Големина : С САД : 4 ЕУ : 34 Биста : 94см/37.01" Рамо : 43см/16.93" Должина : 62см/24.41"Големина : М САД : 6 ЕУ : 36 Биста : 98см/38.58" Рамо : 44см/17.32" Должина : 64см/25.20"Големина : Л САД : 8 ЕУ : 38 БИСТА : 102см/40.16" рамо : 45СМ/17.72" должина : 66см/25.98"големина : xl сад : 10 еу : 40 биста : 106см/41.73" РАМО : 46см/18.11" должина : 68см/26.77"големина : ххл сад : 12 еу : 42 биста : 112СМ/44.09" рамо : 47см/18.50" должина : 70см/27.56" женски врвови. сетови за вежбање за жени. спортски градници за жени.


Карактеристики на понудата

Слични понуди