• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Тркалезна Форма Мини Влажност Температура Метар Хигрометар Соба Затворен Термометар

Тркалезна Форма Мини Влажност Температура Метар Хигрометар Соба Затворен Термометар

 
DEN 159.68

Количина на стоки
Достапно

Опис. Овој Дигитален Мини Термометар За Влажност ви овозможува лесно и брзо да ја знаете температурата и влажноста на околината околу вас насекаде. Совршен за употреба во канцеларија, спална соба, дневна соба, инкубатори, размислувачи, простории за пури и кое било друго место што бара следење на нивото на температура и влажност. Функција. - . Боја : Случајна Боја. - Материјал : Лцд+Електронска Компонента+АПС. - Големина : 4,5 х 4,5 х 1,5 см. - 2 во 1 Метар : дигитален електронски термометар и хигрометар за мерење на температурата и влажноста за внатрешна употреба. - Лесен За Читање : СО LED дисплеј, подобри визуелни ефекти, можете да ја видите температурата или влажноста во далечината. - Мини големина : совршен за употреба во инкубатори, размислувачи, навлажнувачи на пури, резервоар за влекачи. - Совршено за употреба во инкубатори, размислувачи, простории за пури на кое било друго место што бара следење на нивото на температура и влажност. 2 во 1 Метар : дигитален електронски термометар и хигрометар за мерење на температурата и влажноста за внатрешна употреба. Лесно За Читање : СО LED дисплеј, подобри визуелни ефекти, можете да ја видите температурата или влажноста во далечината. Мини големина : совршен за употреба во инкубатори, размислувачи, навлажнувачи на пури, резервоар за влекачи. Совршен за употреба во инкубатори, размислувачи, простории за пури на кое било друго место што бара следење на нивото на температура и влажност.


Карактеристики на понудата

Слични понуди