• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Дмкпв Девојка Чизми За Мали Деца Мода Меки Долни Чевли За Мали Деца Плус Кадифе Дебели Нелизгачки Големи Памучни Чевли Чизми За Дожд Мали Чевли Розова 1

Дмкпв Девојка Чизми За Мали Деца Мода Меки Долни Чевли За Мали Деца Плус Кадифе Дебели Нелизгачки Големи Памучни Чевли Чизми

 
DEN 303.84

Количина на стоки
Достапно

Девојка 10 Чизми За Мали Деца Модни Меки Долни Чевли За Мали Деца Плус Кадифени Дебели Нелизгачки Големи Памучни Чевли Чизми За Дожд Материјал За Мали Деца : Памук. Единствен Материјал : Гума. Стил на пети : Кружен прст. Висок Стил На Пета : Рамна Пета. Метод На Затворање : Копче. Чевли Пета Висока : .5см/0.6". Висина на платформата : 0,5 см/0,2". Вклучени : пар чевли Девојки Чизми. Материјал за Дишење што Не Се лизга : Кадифе. Чизми За Мали Девојчиња Со Големина Од 12 Деца Чизми Отпорни на Дожд. Бебешките Модни Чизми Дишат И Обезбедуваат Чувство на Стапалото на Детето. Чизми За Мали Девојчиња Големина 12 Деца Висока Пета Чизми Големина 2. Влошката На Чевелот Е Многу Мека И Удобна За Носење. Големина 5 Чизми Девојки Големи Деца Чизми Чизми. Ова Се Чизми Кои Се Совршени Како Подарок За Деца. Чизми За Мали Девојчиња Големина 12 Големи Деца Чизми Со Врвка.


Карактеристики на понудата

Слични понуди