• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Дабулиу Пренослив Тип На Светло За Кампување-Ц УСБ Режими На Осветлување На Полнење На Отворено Светилка За Шатор За Кампување Кочанско Осветлување Преносна Ламба

Дабулиу Пренослив Тип На Светло За Кампување-Ц УСБ Режими На Осветлување На Полнење На Отворено Светилка За Шатор За Кампување

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно

Големина : Тип : Кампување Светло Потекло : Копното Кина Увезени. Едноставна класична форма. Погоден за секое место. Лесен за носење и чистење. Висок квалитет, употребата на обвивка материјал, донесе вашиот живот здраво искуство.


Карактеристики на понудата

Слични понуди