• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Швајцарски Медисон Сент Тропе Кружен Мијалник За Еден Пиедестал

Швајцарски Медисон Сент Тропе Кружен Мијалник За Еден Пиедестал

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно

Цврстиот самостоен едноделен дизајн на мијалникот За постаменти На Швајцарскиот Медисон сент Тропе е уникатен изглед кој носи раскошен допир во секоја поставка за бања. Мијалникот е изграден од издржлива керамика за долготрајно монтирање. Тоа е завршница обезбедува мазна површина за супериорен сјај и лесно чистење. Димензии : 22,5 х 17,5 х 32 Лесен за инсталирање и едноставен за чистење. Завршувањето со висок Сјај го штити мијалникот од гребнатини и дамки. Мазните страни го прават мијалникот лесен за чистење и елегантен за окото. Вклучен е одлив на прелевање. 1 Година Ограничена Гаранција Вклучени.


Карактеристики на понудата

Слични понуди