• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Зимски Есенски Дуксери Дуксери За Жени Цветен Принт Јакна Патент Џеб Палто Со Долги Ракави

Зимски Есенски Дуксери Дуксери За Жени Цветен Принт Јакна Патент Џеб Палто Со Долги Ракави

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

Нега на облека, Рачно перење препорачано со вода со ниска температура, користејќи благ нежен сапун, без белило.74" големина : xl сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 Биста : 105см/41.14" должина : 74см/29.53" Големина : xxxl Сад : 14 Велика БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 БИСТА : 115cm/45. Женски Џемпери : бетијуао женски Џемпер,Совршен Подарок Подарете Му На Вашиот Љубовник, Девојка, Сопруга, Мајка, Ќерка Итн.54" должина : 75cm/29. Совет : Ако не ја разбирате табелата со големини, ве молиме внимателно прочитајте ја оваа реченица (големината XL генерално е погодна за 120lb,секоја големина е околу 11lb разлика).95" големина : м сад : 6 велика британија : 10 еу : 36 биста : 95см/37.59" Рамо : 43см/16.35" големина : л сад : 8 велика британија : 12 Еу : 38 биста : 100см/39.20" рамо : 42cm/16.31" ракав : 64cm/25.57" Должина : 71см/27. Погодна сезона : umn, зима, рана пролет.


Карактеристики на понудата

Слични понуди