• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Tejiojio Cl Дозвола Женска Лабава Наметка Секојдневен Фустан Основа Цврста Боја Голем Фустан Тркалезен Врат Фустан Со Долги Ракави

Tejiojio Cl Дозвола Женска Лабава Наметка Секојдневен Фустан Основа Цврста Боја Голем Фустан Тркалезен Врат Фустан Со Долги

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

Женска Лабава Наметка Секојдневен Фустан Основа Цврста Боја Голем Фустан Тркалезен Врат Долг Ракав Dress Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни. 3.Одлично За Забава, Секојдневен, Спорт,Божиќ, сигурен сум дека ќе ви се допадне! 4.Ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе. 5. Прилика : дневно, патување, дома, одмор, одмор и така натаму. Информации за производот : Сезона : Цела Сезона.Пол : Жени .Повод : Повик.Стил : Секојдневен.Должина : Редовно.Одговара : Одговара на големината.Дебелина : Стандард.Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува.Што добивате : Фустан од 1 XWomen. ✿●Материјал● : Изработен од висококвалитетен тексас. Лесен, дише, Мазен и мек, погоден за секојдневно носење!. ✿€Уникатен дизајн} : убава, изработена од висококвалитетни материјали и светла во бои, правејќи да изгледате убаво, меко и удобно за носење. ✿+Соодветна Пригода : овој фустан не е погоден само за настани за вечера, можете да го носите и на плажа, да гледате свадби или други настани или да фотографирате на друго место. Attention € внимание : ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини на брендот и изберете ја вашата соодветна големина според неа.(Не Големина Шема). ✿+Задоволителна Услуга : Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ви служиме.


Карактеристики на понудата

Слични понуди