• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Бејасо Машки Летни Модни Секојдневни Врвови Лабави И Удобни Печатени Кошули Со Кратки Ракави Л

Бејасо Машки Летни Модни Секојдневни Врвови Лабави И Удобни Печатени Кошули Со Кратки Ракави Л

 
DEN 271.20

Количина на стоки
Достапно

НЕГА НА ОБЛЕКА : ладно миење во Машина со слични бои, внатре кон надвор ако е украсено. Падне сува ниска. ПОГОДНА ПРИГОДА : Дома, Секојдневен, Празник, Забава, Шопинг, Работа, Надвор, Шопинг Стил. Ние ќе ги решиме за вас во рок од 1816 часа. Ладно железо доколку е потребно. - Должина на ракавот : краток ракав-тип на Јака : Ревер. - Повод : Секојдневен, Секојдневен.


Карактеристики на понудата

Слични понуди