• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Агли Компанија Машина Перат Затворен Плоштад Преодна Шафран Црвена Површина Килими, 5 ' Плоштад

Агли Компанија Машина Перат Затворен Плоштад Преодна Шафран Црвена Површина Килими, 5 ' Плоштад

 
DEN 638.72

Количина на стоки
Достапно

Агли Компанија Машина Перат Затворен Плоштад Преодна Шафран Црвена Површина Килими, 5 ' Плоштад. Дизајниран да издржи секојдневно носење, овој килим може да се пере во машина, пријателски за деца и миленичиња, хипоалергичен и отвратителен од истурање. Областа килим е отпорен на дамки, отпорен на бледнее и не фрла. Едноставно фрлете ја машината за перење, легнете рамно да се исуши и уживајте во вашиот свеж и чист килим! Шенил-Полиестерски Куп; Памучна Подлога, Моќност Се Наѕираше; Висина На Купот : 0,08 инчи. Перење. Хипоалергично. Отпорен На Дамки. Пријателски За Миленичиња И Деца. Скочгарде / Истури Отвратителен-истури како кафе и вино дојдете чисти со малку сапун и вода, одржувајќи ја дамката од тепихот слободна.


Карактеристики на понудата

Слични понуди