• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Јака За Кучиња за Миленичиња, Мек Памучен Прилагодлив Ѓердан За Јака За Вратоврска Со Боја На Вратоврска Со Јака Со Ѕвонче За Кученце Кученце Маче Кампување Пешаче?

Јака За Кучиња за Миленичиња, Мек Памучен Прилагодлив Ѓердан За Јака За Вратоврска Со Боја На Вратоврска Со Јака Со Ѕвонче За

 
DEN 399.84

Количина на стоки
Достапно

Опис : Произведен Со одлични детали и фина изработка, јаката за миленичиња е удобна за допир и не е лесна за бледнеење или кршење.Одликувајќи се со извонредна боја за вратоврска и дизајн со лак-јазол, тој е симпатичен и елегантен, како и го покажува шармот и симпатичноста на вашето домашно милениче.Јаката за миленичиња е изработена од врвен памук.Должината на јаката за миленичиња е 28 см а ширината е 1cm.It погоден е за активности на отворено како кампување, пешачење, пешачење итн.Име на ставка : Пет Јакарматеријал : Памучни Карактеристики : Дизајн На Лак, Прилагодлив, Детали За Боја На Вратоврска : 28см х 1см/11.02 "х 0.39" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 х Јака За Миленичиња Произведена Со одлични детали и фина изработка, јаката за миленичиња е удобна за допир и не е лесна за бледнеење или кршење. Одликувајќи се со извонредна боја за вратоврска и дизајн со лак-јазол, тој е симпатичен и елегантен, како и го покажува шармот и симпатичноста на вашето домашно милениче. Јаката за миленичиња е изработена од врвен памук. Должината на јаката за миленичиња е 28 см, а ширината е 1 см. Погоден е за активности на отворено како кампување, пешачење, пешачење итн.


Карактеристики на понудата

Слични понуди