• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Едрилица Украс Медитерански Стил Едрилица Фигурина Десктоп Едриличар Статуа

Едрилица Украс Медитерански Стил Едрилица Фигурина Десктоп Едриличар Статуа

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

Опис. Ова е модел на едрилица, посебен и убав, мал и свеж, што ќе ви донесе многу релаксирачко задоволство. Изработен од смола и дрвени материјали, тој е безбеден и може да биде одлична декорација за вашата трпезариска маса, автомобил, канцеларија, спална соба или други места. Исто така, може да се користи како прекрасен подарок за вашето семејство и пријатели. Карактеристики. - Боја : Како Што Е Прикажано. - Материјал : Смола. - Големина : 14, 50Х11, 00Х3, 00см/5, 70Х4, 32Х1, 18ин. - Медитерански стил, оваа декорација на едрилица е многу модерна и полна со чувство за уметност. - Овој модел на едрилица има уникатен темперамент и е совршена комбинација на модерна и ретро. - Светла боја, уникатна декорација, која се користи во дневната соба, кафе куќа, трпезарија, спална соба, работна соба. - Тоа значи непречено пловење и може да се даде како совршен подарок за пријателите и роднините. Се одликува Со медитерански стил, убав и исклучителен. - Со реална форма и со декори во морски стил, орнаментите на едрилиците се креативни и имаат добра декоративна функција. Едрилица Украс Медитеранот Стил Едрилица Фигурина Десктоп Едрилица Статуа Брод.


Карактеристики на понудата

Слични понуди