• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Нлиф Жените Појас Еластична Половината Широк Нога Валани Полите Шорцеви Со Џебови

Нлиф Жените Појас Еластична Половината Широк Нога Валани Полите Шорцеви Со Џебови

 
DEN 239.84

Количина на стоки
Достапно

Летото е тука, и нека нашите шорцеви додадат допир на живост и стил во вашата гардероба! ? Изработени со висококвалитетна полиестерска ткаенина, овие шорцеви се лесни, дишат и нудат траен комфор. Еластичниот појас обезбедува удобно и ласкаво вклопување, додека страничните џебови обезбедуваат погодно складирање за вашите најважни работи. Не само што овие шорцеви ќе направат да изгледате прекрасно, туку и ќе ви овозможат максимално да уживате во радостите на летото. Без разлика дали трчате на лента за трчање, ја погодувате салата или едноставно лежите дома, нашите шорцеви со висок струк се совршен избор. Купувајте сега и тргнете на радосно летно патување! ?€ €Материјал : Висококвалитетна 100% полиестерска ткаенина. Fit : Опуштено. €Пораст И Инсем : висок пораст; хитови на врвот на бутот. Затворање : повлекување со еластична половина. Џебови : 2 погодни странични џебови. Карактеристики : Побрзаа; прилагодлив со ремен ; навивам полите. Сезони : Лето. Прилики : Трчање, вежбање во теретана, работа, лежење, секојдневна облека. ●Забелешка : ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини за совршено вклопување и љубезно забележете дека боите може малку да се разликуваат поради поставките на мониторот.


Карактеристики на понудата

Слични понуди