• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Појнтер, Едвард Џон Црно Украсено Дрво Врамено Со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Насловен-Посетата На Кралицата На Сава На Кралот Соломон

Појнтер, Едвард Џон Црно Украсено Дрво Врамено Со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Насловен-Посетата На Кралицата На Сава

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно

Појнтер, Едвард Џон 32х23 Црно Украсено Дрво Врамено со Двоен Музејски Уметнички Принт Со Наслов - Посета на Кралицата На Шеба на Кралот Соломон. Ова е висококвалитетно уметничко печатење со отворено издание од Музејски Отпечатоци Артдирект. Уметничкиот принт гикли беше отпечатен Со Музејски Отпечатоци од висококвалитетна слика обезбедена директно од Издавачот. Рамката е црна украсена дрвена рамка од два инчи со двојно подмачкување. Висококвалитетниот уметнички принт е на залиха и врамен во рамките на работниот ден на поставување нарачки. Целата наша уметност Е Направена Во Сад Вашето задоволство е загарантирано. Уметник : Појнтер, Едвард Џон. Наслов : Посетата На Кралицата На Шеба На Кралот Соломон. Врамена Големина : 32х23 инчи. Висококвалитетен Уметнички Принт Врамен Во Црна Украсена Дрвена Рамка со Двојно Матирање. Прилагодено Печатено и Врамено кога Е Купено. Вклучен Е Комплет За Висечка Жица. Произведено Во Сад И Задоволството е Загарантирано.


Карактеристики на понудата

Слични понуди