• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Колекцијата Ступел Домашен Декор Вие Сте Мојата Текстуризирана Уметност Врамена Со Сонце

Колекцијата Ступел Домашен Декор Вие Сте Мојата Текстуризирана Уметност Врамена Со Сонце

 
DEN 502.24

Количина на стоки
Достапно

Изразете ја вашата наклонетост кон некој посебен Со Колекцијата За Украсување На Домот Ступел Вие Сте Мојата Текстуризирана Уметност Во Рамка На Сонце, насликана во светли основни бои. Оваа шармантна текстурирана уметност е прикажана на дрво и вклучува рамка, па затоа е цинк за закачување. Слаткиот мотив "ти си моето сонце" го прави миленик подарок, или како ѕиден акцент во вашиот дом. Изберете од достапни големини. За внатрешна употреба. Печатени на дрво. Вклучува рамка.


Карактеристики на понудата

Слични понуди