• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Долна Облека За Жени Дами Без Челичен Прстен Доцна Долна Облека Тенки Градници За Спиење Што Дишат

Долна Облека За Жени Дами Без Челичен Прстен Доцна Долна Облека Тенки Градници За Спиење Што Дишат

 
DEN 312.32

Количина на стоки
Достапно

Големина : м Биста : 73-77см/28,74-30,31" Чаша : 37/75БЦД Големина : Л Биста : 78-82см/30,71-32,28" Чаша : 36/80БЦД Големина : XL Биста : 83-87см/32,68-34,25" Чаша : 38/85БЦД Големина : ХХЛ Биста : 88-92см/34.65-36.22" чаша : 40/90бцде големина : хххл БИСТА : 93-97см/36.61-38.19" чаша : 42/95бцде Гламуризирани Градници ЗА ЖЕНИ плус големина пред затворање. Беспрекорна Долна Облека За Контрола На Стомакот Со Висок Струк За Жени. Градниците За Жени Не Спакуваат Жица. Градници Без Прерамки За Жени Плус Големина.


Карактеристики на понудата

Слични понуди