• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Јувул Фустани За Жени Сарафани За Жени Модни Жени Aut Солидна Каузална V - Вратот Долг Ракав Одмор Чипка Фустан Беж Плажа Фустани За Жени На Дозвола

Јувул Фустани За Жени Сарафани За Жени Модни Жени Aut Солидна Каузална V - Вратот Долг Ракав Одмор Чипка Фустан Беж Плажа Фустани

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно

Ние Сме Азиски Големина, работи помал од нас големина, па јас ќе ви предложи да изберете една големина или две големина поголема од вообичаената големина ќе биде порелаксирано и поудобно. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини.Детални Информации Големина Ве Молиме Проверете Опис На Производот Слики. обични фустани за жени;летни фустани за жени 2023;мајка на невестата фустани за свадба;роденденски фустани за жени секси;фустани за вљубени за жени;фустани за враќање дома;свечени фустани за женски вечерни забави;фустан со светки за жени;фустан со долги ракави;зимски фустани за жени 2023;миди фустани за жени;женски фустани;летни фустани;фустани за деверуша;вестидос пара мујер кежуалес и елегантни;коктел фустан;макси фустан;долги фустани за жени;зимски фустан;фустан од корсет;матурски фустани за тинејџери;африкански фустани за жени;кадифен фустан за жени;женски свечени фустани;фустан за забава;роденденски фустан;полуформални фустани за жени;фустани за жени;фустан на плажа;фустани за жени 2023 забава;.37 " ве Молиме Изберете Ја Соодветната Големина според Табелата Со Големини. Гаранција по Продажбата : доколку има некакви проблеми со квалитетот, слободно контактирајте со нас и ние ќе ви помогнеме со задоволно решение за 24 часа.Карактеристики : Цврст, Секојдневен,Абење,В-Врат,Чипка,Удобен,тилски и моден дизајн, Есенски Секојдневен Фустан.Модни Жени Aut Солидна Каузална V-Вратот Долг Ракав Одмор Чипка Фустанкарактеристики : 1.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата.


Карактеристики на понудата

Слични понуди