• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Новороденче Бебе Мека Единствена Кожа Креветчето Чевли Анти-лизгање Превалкер 0-Месеци

Новороденче Бебе Мека Единствена Кожа Креветчето Чевли Анти-лизгање Превалкер 0-Месеци

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно

Новороденчиња Бебе Деца Девојчиња ДЕТЕ Стп Кожни Реси Чевли Меки Ѓон Креветче Чевли Лакови Предвокер 0-18 Месеци Материјал : Стп Кожа Стил : Креветче Чевли Шема : Цврсти Лакови Ресни Декорзизирај : С/М/Л (Одговара За 0-18 Месеци Бебе)прекрасните чевли се многу Меки Под Возраста Е САМО за ваша референца, ве молиме изберете ја големината По Единствена Должина, благодарам. Големина - - - - - - - - Единствена ДолжинаЕдинствена Ширина - - - - - - - - - Препорачуваме За Деца-11.5 цм/4.53"-5см/1.97"-0-6 Месеци-12.5 цм/4.92"-5.3 цм/2.09"-6-12 Месечно-13.5 цм/5.31"-5.5 цм/2.17"12-18 Месеци Пакет Вклучени : 1 X Бебе Чевли Материјал : Мека СТП Кожа. Возраст : 0-26 Месеци Бебе. Стил : Креветчето Чевли.


Карактеристики на понудата

Слични понуди