• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Акихол Тинејџерски Девојка Панталони Девојки Памук Џогер Товар Удобно Се Водат Панталони

Акихол Тинејџерски Девојка Панталони Девојки Памук Џогер Товар Удобно Се Водат Панталони

 
DEN 239.68

Количина на стоки
Достапно

Мали Девојчиња Сјај Балетски Танцови Шорцеви Велосипед Кратки Игралишта За Дишење Гимнастички Шорцеви Панталони Панталони Бебисезона : Сите сезони. Пол : Девојка. Тип На Шема : Цврст. Повод : Дома, патување, улица, шопинг, фотографија, училиште, плажа, одмор, дружење и претежно прилики. КЛАСИЧЕН КРОЈ : Чувајте ги да изгледаат најдобро во училницата и надвор со овие модерни панталони со права нога со функционални џебови. СТАЈЛИНГ за ВЛЕЧЕЊЕ : Облечете ги Со плетен кардиган со кабел и кошула со копчиња, или спарете ги со обична бела маичка за секојдневен изглед. МЕШАВИНА ОД ПАМУК ШТО МОЖЕ ДА се ПЕРЕ ВО МАШИНА : Изработени од памучна ткаенина што дише, овие панталони се лесни за чистење и ниско одржување. ГОЛЕМИНИ ЗА ДА ОДГОВАРААТ НА СЕКОЕ ДЕТЕ : ние ја еволуиравме нашата големина за да опфатиме тенки и проширени опции за проширена инклузивност. ГАРАНЦИЈА : ако имате било каков проблем,ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.


Карактеристики на понудата

Слични понуди