• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Култура Седиште Перница Цврста Боја Вратоврска На Полиестер Анти Пропадна Стол Рампа За Трпезарија

Култура Седиште Перница Цврста Боја Вратоврска На Полиестер Анти Пропадна Стол Рампа За Трпезарија

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

Опис : Удобното и дишечко перниче за седиштето го ублажува притисокот на телото.Постојат завои на перницата на седиштето, така што можете да го врзете на столот за фиксација.Направено од полиестерски материјал, оваа перница за седишта е мека и издржлива.Постојат две големини (40см, 45см) за да изберете from.It може да се користи кога ќе патуваат, се земе автобус или во канцеларија.Име на ставка : Материјал За Перничиња За Седишта : Детали За Полиестерзиза : Големина : 40см х 40см/15.75 " х 15.75", 45см х 45см/17.7 "х 17.7" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 X Седиште Перница Удобно И дише седиште перница ублажува притисокот на телото. Постојат завои на перницата на седиштето, така што можете да го врзете на столот за фиксација. Направено од полиестерски материјал, оваа перница за седишта е мека и издржлива. Постојат две големини (40 см, 45 см) од кои можете да изберете. Може да се користи кога ќе излезете да патувате, да одите со автобус или на канцеларија.


Карактеристики на понудата

Слични понуди