• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Спектрални Бои Компатибилна Замена За Форд М6694А Светлина Сонора Металик: оз. Основна Боја За Спреј За Допир

Спектрални Бои Компатибилна Замена За Форд М6694А Светлина Сонора Металик: оз. Основна Боја За Спреј За Допир

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

Кодот во боја обично се наоѓа на налепницата ВИН На Возачката Врата Секогаш користете Промотор За Адхезија за пластични браници и огледала.Прајмерот е само за метални површини или за пополнување на длабоки гребнатини на пластика откако ќе се нанесе промотор за адхезија. Спектрални Бои е Регистриран Бренд На Спектрални Бои ДОО. Висококвалитетен Аеросол, Боја За Прскање На Допир. Лесно За Нанесување. Супер Издржлив Финиш. Вентилатор Шема Спреј Млазницата. Вклучена Е Дополнителна Млазница. Вклучени Се Детални Упатства. Спреј/Боја Тест Картичка Вклучени.


Карактеристики на понудата

Слични понуди