• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Жените Самолепливи Градиент Сјај Целосна Обвива Лак Налепница Уметност Налепници

Жените Самолепливи Градиент Сјај Целосна Обвива Лак Налепница Уметност Налепници

 
DEN 191.84

Количина на стоки
Достапно

Спецификации : постои повеќекратен дизајн на бои за да ги задоволите вашите потреби за да одговарате со различни тимови.Самолепливите обвивки за нокти имаат одредено истегнување што може да се нанесе и за ноктот и за ноктот на нозете.Убавите налепници за уметност за нокти се за домашна САМОДОВЕРБА и професионална употреба во салонот.Име на предметот : Налепница За Нокти Материјал : Сјајна Хартија Карактеристики : Самолеплив, Сјај, Целосна Обвивка Големина : 14см х 7см х 1см/5.51 "х 2.76" х 0.39 " (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметите може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Пакетот Вклучува : 1 х Налепница За Нокти Жени Самолеплив Градиент Сјај Целосни Обвивки Налепница За Лак Уметнички Налепници. Жените Самолепливи Градиент Сјај Целосна Обвива Лак Налепница Уметност Налепници. Жените Самолепливи Градиент Сјај Целосна Обвива Лак Налепница Уметност Налепници. Жените Самолепливи Градиент Сјај Целосна Обвива Лак Налепница Уметност Налепници. Жените Самолепливи Градиент Сјај Целосна Обвива Лак Налепница Уметност Налепници. Налепница За Ноктиматеријал.


Карактеристики на понудата

Слични понуди