• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Рај Лонгборд Плажа 2. 9 40

Рај Лонгборд Плажа 2. 9 40

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно

Ова е класична форма На Киктаил. Составена од 7 слоја канадски јавор, палубата се одликува со конкавна и има димензии 9" х 40". Тркалата На Бигфут нудат ново модифицирана формула за супер висок скок. Ова е една од најлесните долги табли за одржување на стабилноста и останување под контрола. Оваа нова формула е избрана врз основа на повратните информации од возачот, цврстината ОД 80А и отпечатокот широк 45 мм го прават Големото Стапало совршено за мазно како возење свила без да се жртвува брзината. Истури со најновата формула 80а SHR. Одликувајќи се со контактна лепенка од камен-земја со јасен центар поставен во центарот и акутни аголни усни. Таблата е комплетирана со висококвалитетни, силни камиони од алуминиумска легура, тркала со големи стапала со висок скок, Лежишта Со Брзина Абек-7, Кревачи и Хардвер. Специфики на таблата : Големина : 9 " х 40". Тип : Киктаил. Графички : Плажа 2.0. Изградба : Канадски Јавор. Камиони : 7.0 Бело Јадро (9.5"). Бигфут Тркала : Патеки 70мм 80А. Зафат : Црна W / Decut Логото. 7-Пли Канадски Јавор. 7 " Бели Камиони. 70мм 80а Бигфут Патфајндерс. Прецизни Лежишта За Брзина.


Карактеристики на понудата

Слични понуди