• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Канон PowerShot Елф Дигитална Камера Пакет Со Мегапиксели, Оптички Зум, Тахо Камера Торбичка И 16gb microSD Картичка

Канон PowerShot Елф Дигитална Камера Пакет Со Мегапиксели, Оптички Зум, Тахо Камера Торбичка И 16gb microSD Картичка

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно

Ремен за зглоб.7 " лцд-екран овозможува лесно гледање. Тахо 10 камера торбичка. За да ја видите листата На Нашите Додатоци За Камерата, кликнете овде. Опремен со 8x оптички зум и најсовремен стабилизатор на слики, Канонскиот Power Shot ELPH 180 е идеален за искусни фотографи, како и за почетници поради неговите лесни за употреба карактеристики и лесен интерфејс. Power Shot ELPH 180 е тенка, убава дигитална камера која прави неверојатни фотографии и снима недопрено ВИДЕО од 720p HD, така што ќе бидете подготвени да го снимите секој посебен момент што животот ви го фрла. 1-годишна ограничена гаранција на производителот. Објектив за зумирање од 5-40мм со 8х оптички/4х дигитален зум. Компатибилност И Гаранција : Компатибилен со КОМПЈУТЕР или Мек. Вграден блиц со Автоматски. Канон Пауершот ЕЛФ 180 Пакет Дигитални Фотоапарати : 20 мегапикселна резолуција со висококвалитетни фотографии и видео снимкишто содржат Стабилизација На Сликата, Откривање Лице, 720p HD Снимање Филм, Паметен Автоматски Избор, Режими На Сцена, Еко Режим. Водич За Брз Почеток. Дополнителни Карактеристики : 1 sd/SDHC/SDXC мемориска картичка слот (мемориска картичка не се вклучени). Поддржани Формати на датотеки : Популарни формати на датотеки. Samsung MB-MP16 DA/AM 16gb micro SD evo мемориска картичка СО адаптер со целосна големина ќе ги зачува вашите моменти од животот за цел живот. Батерии за полнење.Тргувајте со вашиот користен компјутер и електроника за повеќе пари за трошење. Батерија, полнач и кабел за напојување. Samsung 16gb micro SD картичка. Опремен Со Паметен Автоматски, Power Shot ELPH 180 автоматски избира соодветни поставки за фотографија што ќе резултираат со зачудувачки фотографии без разлика какви услови. Добро за вашиот паричник и околината - кликнете овде.Овој пакет камера вклучува дигитална камера "Канон Пауершот ЕЛФ 180", торбичка За камера Тахо 10 и микросд картичка ОД 16 GB.


Карактеристики на понудата

Слични понуди