• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Молив И Пенкало Држач Канцеларија Биро Материјали Организатор Десктоп Метал Складирање МРЕЖА ХМОРА

Молив И Пенкало Држач Канцеларија Биро Материјали Организатор Десктоп Метал Складирање МРЕЖА ХМОРА

 
DEN 447.84

Количина на стоки
Достапно

Држач за молив И Пенкало Канцелариско Биро За Материјали Организатор На Работна Површина Метална Мрежа За Складирање Карактеристики : Одличен Организатор за одржување на работната површина и уредна9 оддел (8 делови + 1 слајд фиока)организатор на биро за додатоци за биро и домашни, училишни или канцелариски материјали. Помогнете во просторот на вашата работна површина и тоа не го попречува вашиот работен простор.4 гумени рачки на дното спречуваат лизгање на бирото и овално без остри рабови.Карактеристики стилски дизајн на мрежа, овозможувајќи јасен поглед во секој кабинет што може да се реди, ефикасно наоѓајќи го секој мал клип во контејнерот брзо и лесно!Паметно дизајниран десктоп организатор за заштеда на простор во едно е придружник за студенти, работни професионалци и домаќинки.Материјал : Големина На Метал : 8,7 х 4,3 х 4,1 инчи (Л х ш х)Производ Вклучуваат : 1 Организатор На Материјали За Биро и мажите и жените можат да носат. Погоден за сезоната : пролет, лето, aut и зима. купи без Ризик 30 дена размена или наплата загарантирана ако не сте среќни поради некоја причина.


Карактеристики на понудата

Слични понуди