• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Wrcnote Жени Со Цврста Боја Отворени Предни Блејзери Обична Канцеларија Обвиткана Надворешна Облека Кардиган Јакна Со Долги Ракави Темно Сина Л

Wrcnote Жени Со Цврста Боја Отворени Предни Блејзери Обична Канцеларија Обвиткана Надворешна Облека Кардиган Јакна Со Долги

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно

Повод-Погоден За Секојдневен, Носење На Работа, Канцеларија, Бизнис, Формален, Паметен Секојдневен, Интервју, Состаноци или Некои Специјални Прилики Во Пролет, Лето, Fall, Зима. Натпревар - Заврши Ти Шик Изглед Со Резервоарот Врвот И Тексас Панталони, или Пар Со Копчето Надолу Кошула и Молив Здолниште За Професионален Ансамбл. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Мека И Удобна За Носење2.


Карактеристики на понудата

Слични понуди