• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Висремт постави Миленичиња Куче Чорапи Мек Памук Топли Антискидни Шепи Нечистотии Далеку Куче Мачка Лесно Перење Чевли Чорапи За домашни миленици Сина Црвена М

Висремт постави Миленичиња Куче Чорапи Мек Памук Топли Антискидни Шепи Нечистотии Далеку Куче Мачка Лесно Перење Чевли Чорапи

 
DEN 366.40

Количина на стоки
Достапно

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка ја продава аерфа од Пазарот На Џојбај.Карактеристика : Доаѓа дома и добива почист дом и домашно милениче. Прегрнете го вашето домашно милениче со чорапите на шепите и потоа ќе помине прекрасно време по заморниот ден спецификација : Боја : Црвена,Светло Црвена,Сива/Сива Материјал : Полиестерзиза : С,М,Лсезона : Сите Сезони,Пролет,Лето,Aut,Fall,Зима : Чорапигендер : Унисекстаргетна Публика : Куче,Катутсол Материјал : Полиестерупер Материјал : Полиестерупер За : Дневно корисни карактеристики : еластична,анти-лизгачка,лесна за употреба chart : Sizewidth-lenth S-2.5 cm/0.98"6cm/2.36"M3cm/1.18"7cm/2.76"L-3.5 cm/1.38"9cm/3.54"Note : 1.ве молиме дозволете 1-3 см/ 0,39-1,18 инчи разлика поради рачно мерење и 3-5 g/ 0,007-0,01 lb/ 0,11-0,18 mz за разликата помеѓу различните бои2.поради разликата во екранот, бојата може да биде мала разлика од она што го очекувате, ве молиме дозволете тоапакувани вклучуваат : 4 миленичиња чорапи во 1 сет 1.Еластичниот полиестер носи еластичен дизајн на отворање. Непријатно е да се лизнете надолу до канџата кога вашето домашно милениче игра. 2.Ја покрива канџата на вашата мачка/куче за да избегне лесно валкање на шепите, особено кога не сака капење. 3.Лепилото против лизгање со форма на шепа ги прави овие чорапи за миленичиња повеќе модни и практични. 4.Ги одржува нозете на вашето домашно милениче топли кога вашиот под е малку студен. Тогаш вашето маче/кученце ќе биде непријатно да се настине и да се чувствува непријатно. 5.Со меки чорапи на канџите на домашно милениче, вашето домашно милениче лесно ќе го изгребе и скрши подот, софата и другиот мебел.


Карактеристики на понудата

Слични понуди