• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Мрежа за решетки За Тешки Полиестерски Постројки За Поддршка На Лозата За Качување Хидропоника Градинарски Канап 3

Мрежа за решетки За Тешки Полиестерски Постројки За Поддршка На Лозата За Качување Хидропоника Градинарски Канап 3

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно

Добро Истегнување : Оваа Мрежа Е Ткаена Со Повеќе Нишки, Кои Имаат Висока Еластичност, Добра Сила На Истегнување И Силна Носивост.Добро Истегнување : Оваа мрежа е ткаена со повеќе нишки, кои имаат висока еластичност, добра сила на истегнување и силна носивост. Нема ограничувања место.Лесен За Инсталирање : не се потребни алатки за инсталација, само треба нежно да ја расклопите мрежата за качување, да пронајдете потпора и да ја закачите мрежата, што е брзо и погодно.It ќе трае неколку години.Поддршка Ефект : Оваа Мрежа За Качување На Растенија Им Овозможува На Растенијата Да Се Закачат На Мрежата За Да Растат И Да Играат Споредна Улога, Што Ја Олеснува Грижата За Растенијата.Можете исто така да го прилагодите слободно според вашите потреби.Може да ја поднесе тежината на големиот зеленчук како што се тиквите.Широка Применливост : Овој Производ Е Погоден За Сите Видови Растенија За Качување, Како Што Се Домати, Грозје, Утринска Слава, Грав, Дињи Итн., Помагање На Растенијата Растат.Поддршка Ефект : оваа мрежа за качување на растенија им овозможува на растенијата да се закачат на мрежата за да растат и да играат споредна улога, што ја олеснува грижата за растенијата.Може Да Ја Поднесе Тежината На Големиот Зеленчук Како Што Се Тиквите.


Карактеристики на понудата

Слични понуди