• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Не можам да ме исплашам Оженет сум Со нафтен инженер Унисе МАИЦА С-3ХЛ

Не можам да ме исплашам Оженет сум Со нафтен инженер Унисе МАИЦА С-3ХЛ

 
DEN 335.68

Количина на стоки
Достапно

Идеален за сите кои сакаат да се приклучат на свеченостите И забавите На Ноќта на Вештерките, трик и лекување без всушност да носат костим. За Забави Со Фенси Фустани, родендени, Божиќ, Денот на Таткото, Денот на Мајката. Унисекс маичката во мек стил става ново вртење на секојдневната удобност. Изработена од многу меки материјали, оваа маичка е 100% памук за цврсти бои. Боите на хедер и спортската сива боја вклучуваат полиестер. Рамената имаат касета за подобрување на издржливоста. Нема странични рабови. Јаката е направена со ребрести плетење за да се спречи оштетување на виткање. : 100% памук со прстен (содржината на влакна може да варира во различни бои). : Лесна ткаенина (4,5 мл/јд2 (153 г/м2)). : Еврофит. : Солза-далеку етикета. : Работи точно на големината не Можам да ме исплаши Оженет сум Со Нафтен инженер Унисекс Маица С-3ХЛ.


Карактеристики на понудата

Слични понуди