• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Женски Врвови Женски Модни Обични В Патент За Вратот Отпечатен Маица Со Кратки Ракави Со Кратки Ракави

Женски Врвови Женски Модни Обични В Патент За Вратот Отпечатен Маица Со Кратки Ракави Со Кратки Ракави

 
DEN 239.84

Количина на стоки
Достапно

Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики. Материјал : 95% Полиестер, 5% Spandex Colors : Green Size : Xxlsleve Должина : Краток Ракав Деколте : V Деколте Шема : Печатени Дебелина : Thin Style : Слободно Време, Боемски, Ретро, Europe Season : Пролет, Summer Occasion : Семејство, Одмор, Вработување, Патување Пакет вклучени : 1 Компјутер Жените Блуза. Совети : . Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3305 см.Извинете За Непријатностите.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Qustration plateration flance одржувајте лесна, но не проѕирна,удобна и дише за носење. Questreates Дека Модата Секојдневен Блуза Блузи, Сплит V Вратот, Краток Ракав. Може совршено да се совпадне со сите фармерки што ги сакате. Во прилика, можете да ја носите оваа секојдневна туника блуза за работа,канцеларија,забава, секојдневен или секојдневен живот!Погоден за лето, совршен за fall, зима или дури и пролет. Quest quatch одлични За комбинирање со слаби фармерки,хеланки, шорцеви или слаби фармерки. Quztrest Облека За Нега На Облека-Рачно перење И машина за перење, Хемиско Чистење.


Карактеристики на понудата

Слични понуди