• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Сафавиех Пиран Светлината Во. Диа. Прилагодлив Приврзок, Бел

Сафавиех Пиран Светлината Во. Диа. Прилагодлив Приврзок, Бел

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно

Продавница Safavieh на . Заштедете Пари. Живеат Подобро.Колекција За Осветлување сафавиех Дизајниран да создаде етеричен сјај, овој современ приврзок беше инспириран од ентериерите на модерна дизајнерска галерија. Неговите меки, нежни облини се спарени со полиран хромиран финиш, што го прави драматична фокусна точка во дневната соба или трпезаријата. Современиот дизајн додава шик изглед во вашиот дом. Издржлива рамка за долготрајна долговечност. Лесен за чистење и одржување. Потребно е мало собрание. Боја : Бела. Боја На Сенка : Бела. Точка Димензии : 20 во. В х 20 во. Д х 17.8 во. Х. Изработени Со Железо. Сенка Материјал : 100% Памук. Сенка Висина : 11 во. Х.Сенка Дното Димензии : 20 во. Л х 20 во. В.Сенка Врвот Димензии : 20 во. В х 20 во. Л. Боја На Кабелот : Црна/Бела. Должина на кабелот : 6 инчи. Минимална Виси Должина : 12 во. Х.Максимална Виси Должина : 48 во. Х. Приврзок Димензија : 6 во. Сертификација светилка : УЛ. Димензии крошна : 4.75 во. Д х 0.75 во. Тип На База На Сијалица : Е26. Вклучен тип На Сијалица : CFL 9 W. Max Wattage : Тип "А" 40 W или CFL 13 W или LED 9 W. лумен : 550. Количина На Светилки : 3. Додатоци во живот стил слика (и) не се вклучени. Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. Поради разликите во компјутерските монитори, бојата на некои ставки може малку да се разликува. Пред чистење на било која светилка сенка или тела, исклучете го изворот на енергија. Избришете со мека, сува крпа. Избегнувајте употреба на хемикалии и средства за чистење на домаќинствата бидејќи тие може да го оштетат финишот.


Карактеристики на понудата

Слични понуди