• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Женско Мини Долно Здолниште Долно Здолниште Измешајте Здолниште За Продолжување На Кошулата Со Копчиња Продолжување На Кошулата Слоевитост Горе Дно

Женско Мини Долно Здолниште Долно Здолниште Измешајте Здолниште За Продолжување На Кошулата Со Копчиња Продолжување На Кошулата

 
DEN 383.84

Количина на стоки
Достапно

57" должина на грбот : 44см/17.37" : 112см/44. Тежина на пакетот : 165гр. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате. Материјал : Полиестер, Спандекс. Големина : С Половината : 96см/37. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!).


Карактеристики на понудата

Слични понуди