• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Ајуфе Декорација На Клип За Коса Стабилен Популарен Фиксен Клип За Коса Во Корејски Стил

Ајуфе Декорација На Клип За Коса Стабилен Популарен Фиксен Клип За Коса Во Корејски Стил

 
DEN 143.84

Количина на стоки
Достапно

Опис : Благодарение на шупливиот дизајн, оваа канџа за коса во Јапонски стил е многу популарна и модерна, што прави да изгледате послатко и шармантно.Можете да го користите овој клип за коса за да ја држите косата многу цврсто и нема да падне, па затоа ви е многу погодно да создадете различни убави стилови.Изработен од добар ацетат лист и пластичен материјал, овој клип за коса е издржлив.Должината на ноктот на косата е 4,5 см, ширината е 3cm.It погоден е за секојдневно носење, канцеларија, на отворено, дома, бања итн.Име на предметот : Фиба Материјал : Ацетат Лист, Пластика Пол : Женски Стил : Јапонија корејски Стилкарактеристики : Лесен, Стабилен, Шуплив Детал За Големина : Должина : 4,5 см на 1,77 (Прибл.) Ширина : 3см на 1,18 (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 х Фиба погоден е за секојдневно носење, канцеларија, на отворено, дома, бања итн. Благодарение на шупливиот дизајн, оваа канџа за коса во Јапонски стил е многу популарна и модерна, што прави да изгледате послатко и шармантно. Усвојувајќи шуплив дизајн, оваа канџа за коса во Јапонски стил е многу слатка и модерна, ви овозможува да изгледате послатко и зачудувачки. Одликувајќи се со шуплив дизајн, оваа сјајна канџа за коса во Јапонски стил е многу слатка и стилска, што ве прави послатки и зачудувачки. Оваа канџа за коса во Јапонски стил е многу слатка и модерна благодарение на шупливиот дизајн, што ве прави попривлечни и шармантни.


Карактеристики на понудата

Слични понуди