• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Лат Облека Машки Парична Казна Маичка, на 12

Лат Облека Машки Парична Казна Маичка, на 12

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно

Класичната удобност ја исполнува бојата со меките маици на вратот на овие мажи. Достапни во широк спектар на бои за да ја комплиментираат секоја гардероба, овие кошули обезбедуваат совршено вклопување и меко чувство од суштинско значење за секојдневно носење, Пакување од 12 100% памук. Пакет Од 12. Повлечете го затворањето, Машинско Перење.


Карактеристики на понудата

Слични понуди