• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Забава Светот Вонземјанин Момче Ноќта На Вештерките Фенси - Фустан Костим За Дете, Л

Забава Светот Вонземјанин Момче Ноќта На Вештерките Фенси - Фустан Костим За Дете, Л

 
DEN 559.84

Количина на стоки
Достапно

Напредокот и растот продолжуваат преку органски развој и стекнување. Сега сме еден од трите најголеми креатори и добавувачи На Ноќта на Вештерките во светот,кој се продава на секој континент освен На Антарктикот. Со нашиот посветен и талентиран тим, со нетрпение очекуваме нови случувања во годините што следат. Една од нашите корпоративни мантри е " ние секогаш ги правиме работите на вториот најдобар начин.", што значи, секогаш има простор за подобрување во сите оддели во компанијата. Оваа упорност, во комбинација со иновациите, Го Прави Забавниот свет многу почитуван лидер во нашата индустрија."Забавен Свет Комплетен Костим За Вонземјани За Ноќта на Вештерките : Вклучува наметка со качулка со космички украси, ракавици и маска. Не е вклучено : капаци за подигање, чевли и персонал. Содржина на материјал : наметка/ракавици : 100 проценти полиестер; маска : 100 проценти PVS. Грижа : рачно миење одделно во ладна вода; само белило без хлор кога е потребно; линија сува; ладно железо доколку е потребно; не железна декорација. Големина : дете момче. Табелата со големини ќе варира во зависност од костимот.


Карактеристики на понудата

Слични понуди