• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Сјај За Јадење За Пијалоци • Сјај, Прашина За Коктели, Пиво, Вино И Многу Повеќе-Бисер Серија Сино-Грам Со Излив

Сјај За Јадење За Пијалоци • Сјај, Прашина За Коктели, Пиво, Вино И Многу Повеќе-Бисер Серија Сино-Грам Со Излив

 
DEN 96.00

Количина на стоки
Достапно

Ви благодариме за вашиот обичај.Грижата за клиентите е наш главен приоритет.Понудата е предмет на достапност.Ветуваме дека нема да зажалите што го купивте.Додадете сјај, боја и забава на вашите просечни презентации со прашина за сјај за јадење. Бисер Сина боја и сребрен сјај ќе бидат видливи откако ќе се додадат во течноста.Протресете во вашите коктели, кафе, вино, ер, газирана вода и многу повеќе за y, светкав, блескав ефект што магично ќе се појави кога ќе се додаде во веражи!Совршен за с, свадби, коктел забави, барови и повеќе!Нашата сјајна прашина е одделение за храна и е сертифицирана За Кошер. Ние користиме квалитетни, регулирани и одобрени состојки и ги создаваме нашите производи во базиран регистриран производствен капацитет за храна.Состојки : Храна Одделение, Одобрени Мика-Базирани Бисерни Пигменти и Боја. Сјај За Јадење За Пијалоци • Сјај, Прашина за Коктели, Пиво, Вино И Многу Повеќе - Бисер Серија Сино - 5 Грам со Излив.


Карактеристики на понудата

Слични понуди