• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Пролет Aut Машки Патент Обичен Капут Машки Coов Мантил Кардиган Џемпер Редовно Вклопување Секојдневен Кабел Плетени Џемпери Со Џебови Ветробран За Надворешни Работ?

Пролет Aut Машки Патент Обичен Капут Машки Coов Мантил Кардиган Џемпер Редовно Вклопување Секојдневен Кабел Плетени Џемпери

 
DEN 335.84

Количина на стоки
Достапно

Големина : М Биста : 100см/39.37" Рамо : 42см/16.54" Должина : 62см/24.41" Ракав : 59см/23.23" Големина : Л Биста : 104см/40.94" Рамо : 43см/16.93" Должина : 64см/25.20" Ракав : 60см/23.62" Големина : XL Биста : 108см/42.52" рамо : 44см/17.32" должина : 66см/25.98" ракав : 61см/24.02" големина : ххл Биста : 112см/44.09" рамо : 45см/17.72" должина : 68см/26.77" ракав : 62см/24.41" големина : хххл биста : 116см/45.67" рамо : 46см/18.11" должина : 70см/27.56" ракав : 63см/24.80" машки features и зима Боја Појавување На Стенд-ап јака долги ракави обичен плетен Џемпер палто карактеристики : 1.It изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни и Поубави 3.Удобен материјал, погоден за различни прилики. Информации за производот : Сезона : Пролет, Winter Зима Пол : Човек Повод : Секојдневен, Забава, Материјал : Плетена Волна Тип На Шема : Споен Стил : Секојдневен, Убав, должина На Ракавот : Долг Ракав Одговара : одговара на вистинската Големина Дебелина : Стандард Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачете Или Исушете Го Она што го добивате : 1 ЕЕЗ Мажи Топ Машки Stand И Зима Обоен Штанд Јака Долг Ракав Обичен Плетен Џемпер Јакна Бургундија М.Мажи Мода Кардиган Кошули Палто. Нови Мажи Корејски Обични Палта Јакна. Карактеристики : Качулка,Ветроупорна,Водоотпорна,Патент. Стил : Палто,Мантил,Надворешна Облека. Прилики : убава кошула јакни со долги ракави и предни копчиња во памук ќе ви обезбеди посебен шарм со тешка и доверлива, може да биде добра секојдневна облека кошула за работа, секојдневен живот, спорт, велосипедизам, пешачење, сценски перформанси, емисии, училиште.


Карактеристики на понудата

Слични понуди