• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Зпанкса Женски Маици Женски Кратки Ракави В - Вратот Блузи Работна Униформа Цртан Филм Печатење Блуза Женски Тренингот Блузи Кошули МОРНАРИЦА ХХЛ

Зпанкса Женски Маици Женски Кратки Ракави В - Вратот Блузи Работна Униформа Цртан Филм Печатење Блуза Женски Тренингот Блузи

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно

Жените Краток Ракав V - Вратот Блузи Работат Униформа Цртан Филм Печатење Блузакарактеристики : . 1.Карактеристики : Секојдневни Блузи,Маица,Краток Ракав, Секојдневни блузи,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Летна и Пролетна секојдневна Блуза.2.Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни.3.Повеќе секси и привлечни за носење.4.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, Лето и Пролет.5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете во. нашите слики или од описот. . Информации за производот : . Season : Autumn/Spring/Summer Gender : Women Occasion : Casual,Daliy Material : Polyester Style : Casual,Fashion Length : Редовнокако да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ЕЕЗ Жени Врвот. Големина Табела : Големина : С Биста : 96см/37.80" Рамо : 39см/15.35 "Должина : 69см/27.17 " Ракав : 16см/6.30" . Големина : М Биста : 102см/40.16" Рамо : 40см/15.75 "Должина : 70см/27.56 " Ракав : 17см/6.69" . Големина : L Биста : 108cm/42.52 "Рамо : 41cm/16.14" Должина : 71cm/27.95 "Ракав : 18cm/7.09" . Големина : XL Биста : 114cm/44.88 "Рамо : 42cm/16.54" Должина : 72cm/28.35 "Ракав : 19cm/7.48" . Големина : XXL Биста : 120cm/47.24" Рамо : 43cm/16.93 "Должина : 73cm/28.74 " Ракав : 20cm/7.87" . Големина : XXXL Биста : 126cm/49.61 "Рамо : 44cm/17.32" Должина : 74cm/29.13 "Ракав : 21cm/8.27" тренинг кошули за жени. преголеми маици за жени. в маици за вратот за жени. летни врвови за жени. маици за жени графички.


Карактеристики на понудата

Слични понуди