• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Западни Реки Мантис Про Мамка Кафеава Обликувана Пластика

Западни Реки Мантис Про Мамка Кафеава Обликувана Пластика

 
DEN 1071.68

Количина на стоки
Достапно

Мамката Мантис Про На западните Реки Е моторизирано склопување кое формира вклопување и се поврзува со областа за прицврстување на повикувачот На Богомолка. Се одликува со голема брзина ултра тивка контрола на брзината на моторот ги синхронизира звуците со движењето на моторот и вклучува две склопови на стапчиња крзно/змеј со комплет. Мантис Про Мамката ги синхронизира контролите со Мантис 400 и се напојува со 1х4 bat батерии (не се вклучени). Западните Реки Мантис Про Мамка Кафеава Обликувана Пластика.


Карактеристики на понудата

Слични понуди