• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Шорцеви За Жени Печатени Модерни Секојдневни Ремени Удобни Џебни Шорцеви Со Цврста Боја

Шорцеви За Жени Печатени Модерни Секојдневни Ремени Удобни Џебни Шорцеви Со Цврста Боја

 
DEN 207.84

Количина на стоки
Достапно

Женски Печатени Модерни Лежерни Џебни Шорцеви : Материјалот Е подобрен за да биде подебел и топол, изшкуркан, мек и восочен,еластичност, Големина осум редовни димензии доволно долги за носење со хеланки. Големина димензија детали споменати во " Опис На Производот".Дизајни користи Повик лабава фитинг, модерен стилски страна јазли.Облека Се Грижи достапно Е Машинско перење и сушење,исто така брзо сушење.Повод завршува со фармерки/хеланки / јога панталони/секојдневни панталони/џемпер синџир и така натаму. Одговараат за повик/патување/дома / датум/партија/работно. Носење на сите сезони особено Fall И Зима.Сезона : Пролет, лето, aut,зимски пол : Женски Повод : Секојдневен,Партиматеријал : Тип на полиестерпартман : Стил На Печатење : Обична Должина : Редовна Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : препорачано Е Женско стенографско перење ОД 1 ПАРЧЕ. Ако шорцевите не ви стојат, слободно контактирајте не и ние ќе ви помогнеме. Затоа, пробајте и поставете ја вашата нарачка што е можно поскоро.Ткаенина : шорцевите изработени од лесна за кожата, лесна и мека ткаенина нудат искуство со ниско триење, дишење и растегливост за време на салонот.супер удобен за носење во жешките летни прилики : Женските шорцеви за пот се за лежење, пешачење, јога, атлетика, вежбање, вежбање, џогирање, работа во дворот, трчање или секојдневно секојдневно носење. панталони за жени работат секојдневно на продажба. летни палацо панталони за жени 2023 плус големина. жените тексас фармерки се водат. жените фармерки директно нога ситни. женски панталони за црква.


Карактеристики на понудата

Слични понуди