• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Кардиган Џемпери За Жени Лесни Копчиња Цветни Печати Шифон Кардиган Краток Ракав Лабава Плажа Носат Покривка Блуза Врвот Кафеава Л

Кардиган Џемпери За Жени Лесни Копчиња Цветни Печати Шифон Кардиган Краток Ракав Лабава Плажа Носат Покривка Блуза Врвот Кафеава

 
DEN 559.84

Количина на стоки
Достапно

Големина : S Биста : 120cm/47.24" ракав : 43cm/16.93" Должина : 77cm/30.31" Големина : M Биста : 124cm/48.82" Ракав : 44cm/17.32" Должина : 78cm/30.71" Големина : L Биста : 128cm/50.39" Ракав : 45cm/17.72" Должина : 79см/31.10" големина : xl биста : 132см/51.97" ракав : 46см/18.11" Должина : 80см/31.50" големина : xxl Биста : 136см/53.54" Ракав : 47см/18.50" Должина : 81см/31.89" жени мода Цветни Печати шифон кардиган краток ракав лабава Плажа Носете покриена блуза врвкарактеристики : } материјал} Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење € карактеристики + отворена јака,, широко Лабаво Фитинг, секојдневен шик стил, еднобоен/Цветен принт, кардиган ® стилски и Мода ве прават попривлечни за совпаѓање на оваа блуза е Многу Погодна за надворешно носење. Може да се користи за сонце и за појавување на која било облека или дури и костим за капење.①Прилики тоа може да одговара со бикини, танкини, или еден пи, тоа е погоден за плажа!Сезона : All Gender : Womenmateral : Полиестердекорација : Должина Без Облека : Редовна Должина На Ракавот : Кратка јака со ракави : Тип На Отворена шема : Стил На Печатење : Мода, Каузална Тежина : 100~140g (S-XXL) летен кардиган за жени 2023 трендовски. кардигани за жени трендовски. кардиган со мала тежина полни ракави со џебови за жени за лето. бела мала тежина 3 4 ракав кардиган или кревање раменици за жени гор лето.


Карактеристики на понудата

Слични понуди