• Најдобра цена
  • Неодамнешно
МАШКИ УГ Олсен Влечки

МАШКИ УГ Олсен Влечки

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно

Уг Австралија е позната по иконскиот секојдневен стил кој започна на плажите и патуваше насекаде. Уг Австралија обезбедува обувки од овча кожа, како и облека, додатоци и домашни производи за целото семејство. Производител : Ugg Австралија Стил Тип : Мокасин Влечки Колекција : Ugg Австралија Должина Ракав : Материјал : Кожа/Текстил/Вештачки Ткаенина Тип : Велур Специјалитет : Наредени Sku : BH4750481 *Точно на големина*Чувајте го вашиот стил удобно Во Папучи Олсен велур мокасин. Изработени со велур горните и топла волна облоги. Овие влечки имаат класичен стил на лизгање со врежан детал за логото. Тие имаат пена амортизирана подножје и гумени надворешни ѓонови. Стил : ОЛСЕН Менс Мокасин Папучи. Велур. Наредени Повик.


Карактеристики на понудата

Слични понуди