• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Колорфаст Комплет За Боење На Инјекциска Смеса Бел Галон

Колорфаст Комплет За Боење На Инјекциска Смеса Бел Галон

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно

Оваа боја за инјекциска смеса се нуди во 12 достапни бои, но Индустриите За Брза Боја можат да направат боја што одговара на повеќето од нашите обоени заптивки! Можете исто така да нарачате шишиња од 32 мл за поголеми проекти, да повикате детали. Бојата за инјекциска смеса ќе работи на изшкуркани и неизшкуркани фуги и нема да обои запечатени или застаклени плочки кои не се препорачуваат околу базените со хлор. Нашата променлива боја на инјекциска смеса 8 мл боја ќе покрие помеѓу 37 и 205 квадратни стапки во зависност од ширината на вашите линии за инјекциска смеса и големината на плочката. Направете промена на боите на инјекциска смеса вашиот следен домашен проект направете го тоа сами за да ги освежите сите соби. Кога менувате бои за инјекциска смеса, купете го овој комплет за инклузив кој доаѓа со боја од 8 мл по ваш избор, сунѓер за чистење и четка за апликација.Комплет За Боја за Боење со Брза Инјекциска Смеса Бела Боја Од 1/2 Галонгрут со Боја На Инјекциска Смеса Што Ефикасно Ја Менува Бојата На Инјекциската смеса Нашиот комплет за боење на инјекциска смеса е формула за емулзија на база на вода што ја прават Индустриите за Брзи Бои. Промената на боите на инјекциската смеса ќе биде ветре бидејќи овој производ брзо се суши и повторно ќе ја запечати вашата инјекциска смеса за да спречи оштетување на влагата. Лист За Податоци за Безбедност на материјалот за Брза Плочка И Инјекциска Смеса. Бојата за инјекциска смеса се нуди во 12 стандардни бои и можете да најдете соодветни обоени заптивки на нашите страници.


Карактеристики на понудата

Слични понуди