• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Романтичен Париз Бел И Розов Со Ајфелови Кули Клучеви И Цветни Букети Камелија Навлака За Перница

Романтичен Париз Бел И Розов Со Ајфелови Кули Клучеви И Цветни Букети Камелија Навлака За Перница

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно

Висококвалитетен Полиестер, мек и удобен.Големина : 16х16 инчи 18х18 инчи 20х20 инчи 20х30 инчен скриен патент за удобност во стилот и подобро вклопување.Перница внатрешна не е вклучена печатење на Две страни. Висококвалитетен Полиестер, мек и удобен. Големина : 16х16 инчи 18х18 инчи 20х20 инчи 20х30 инчи. Скриен патент за удобност во стилот и подобро вклопување. Перница внатрешна не е вклучена печатење на Две страни.


Карактеристики на понудата

Слични понуди