• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Иглички За Облека, Исклучителни Деликатни Иглички Мултифункционална Употреба За Декорација На Торби За Декорација На Облека За Декорација На Шал За Жени

Иглички За Облека, Исклучителни Деликатни Иглички Мултифункционална Употреба За Декорација На Торби За Декорација На Облека

 
DEN 110.24

Количина на стоки
Достапно

Иглички за облека, Извонредни Деликатни Иглички Мултифункционална Употреба За Декорација На Торби За Декорација На Облека За Декорација На Шал За Жени Спецификација : Тип На Предмет : Пинови За Облека : Легура, Стаклени Монистра Спецификација : 3 Парчиња Употреба : Декорација На Облека, Список Со Пакети За Подароци : 3 х Иглички За Облека [3 Парчиња] во пакувањето има 3 парчиња иглички, што е доволно за да ги задоволите вашите дневни потреби за брошеви за иглички за облека. [Уникатен Дизајн] со приврзок во форма на сини очи, овој брош има уникатна форма што ве прави да изгледате убаво и елегантно во јавноста. [Посебно Значење] сините очи имаат посебно значење, кои обично се користат како знак за да донесат среќа, здравје и среќа.


Карактеристики на понудата

Слични понуди