• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Колиша Среќен Божиќ Божиќ Пуловер За Жени Лабави Врвови Со Долги Ракави Копчиња Плисиран Стил На Маица-П М

Колиша Среќен Божиќ Божиќ Пуловер За Жени Лабави Врвови Со Долги Ракави Копчиња Плисиран Стил На Маица-П М

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

Ткаенина : 95% Полиестер 5% Спандекс, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. Се Чувствува Меко и Лесно, Со Вистинска Количина На Истегнување. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Божиќни Кошули За Жени, Маица Со Пуловер Со Долги Ракави, Маица За Божиќни Празнични Врвови. Совршено За Усогласување со Слаби Фармерки, Тексас Шорцеви, Хеланки Како Што Сакате. Натпревар-Спарете Со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2.Содржина на пакетот : 1 х Женска Божиќна Маица (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Божиќ, Божиќен Празник, Секојдневен, Забава, Филмови, Плажа, Улица, Дом, Одмор, Патување, Запознавање, Работа. Материјал -95% Полиестер 5% Спандекс.


Карактеристики на понудата

Слични понуди