• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Егми Аутунм И Зимски Жени Обични Врвови Јакна Костум Со Долги Ракави Јака Ремен За Половината Цврсти Кардигански Копчиња Волнено Палто Ветробран

Егми Аутунм И Зимски Жени Обични Врвови Јакна Костум Со Долги Ракави Јака Ремен За Половината Цврсти Кардигански Копчиња Волнено

 
DEN 550.24

Количина на стоки
Достапно

Карактеристики : 1.Класична Долга Јакна изработена од висококвалитетен полиестер тој е многу мек, удобен, еластичен, лесен и одговара на вашата кожа 2.Овој пријатен совет за Долга Јакна измијте ладно,закачете или исушете ја линијата. 3.Класичната блуза е совршен предмет за носење под фустан; 4.Носењето на Овој Кардиган ќе ја истакне вашата фигура и ќе добие многу пофалби. 5.Мека, удобна и Половината. Врв во секојдневен стил,туника За Јака од Костум, руно бела јакна жени,женски лесни јакни облечени,женски кул јакни,женски јакни за fall,Целосна должина Тексас Јакна Сезона : Пролет Лето Есенски Пол : Женски Повод : Дневен,Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерпетер : Цврст Стил : Секојдневен,должина На Ракавот : Долги Ракави : одговара на големината на дебелината : стандардно како Да Се Мие : рачно миење ладно,закачување или сушење на линија што добивате : 1 еез големи димензии.USUKEUBust Length MMedium6103695cm/37.40"96cm/37.80"Големина : MSize. : Медиум : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 95cm/37.40 "Должина : 96cm/37.80" тој нуди шик привлечност која е совршена за секоја случајна пригода. Овој лесен производ нуди меко, опуштено и ласкаво вклопување за кул, секојдневен стил. Изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашиот секојдневен живот. Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни убави и убави. Одличен подарок за вашите љубовници или за себе.


Карактеристики на понудата

Слични понуди