• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Точка Фитнес Модул

Точка Фитнес Модул

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно

Но, ако сакате различни клучеви, таа опција е исто така достапна. Овие капачиња се изградени да траат многу долго, со што овие капачиња за заклучување се лесно евтино решение за спречување кражба, манипулација, сифонирање и вандализам. Капачето за полнење за заклучување го користи нашиот патентиран дизајн, совршен за сите сопственици на бизниси кои сакаат да ја обезбедат и заштитат содржината на нивните резервоари. Кога капачето е во безбеден режим, капачето ќе ослободи вртење што го прави практично невозможно да се отстрани. Ако ви требаат повеќе капачиња за заклучување, вашата нарачка може да се клучи исто. - КЛУЧ ИСТИ или РАЗЛИЧНИ : капачињата за заклучување доаѓаат со 2 клучеви кои работат со двете капачиња за изглед. - КАПАЧЕ ЗА ДИШЕЊЕ : капачето FSS 720 е идеално за заштита на горивата, хемикалиите и сите други скапоцености складирани во вашите резервоари за складирање.- СПРЕЧУВАЊЕ НА НЕОВЛАСТЕНА УПОТРЕБА : Капачето за полнење За заклучување На Системите За Безбедност на Протокот е брз и ефтин начин за заштита на скапото гориво и масло од кражба, манипулација, сифонирање и вандализам. Капачињата за полнење за заклучување обезбедуваат сигурност за резервоарите за масло за греење во домот, резервоарите за складирање, хемиските резервоари и резервоарите за складирање гориво. Ова капаче за полнење е дизајнирано да обезбеди резервоари за складирање со машки или женски 2�� нтп. - БЕСПЛАТЕН ДИЗАЈН НА ПРЕДЕЊЕ : FSS 720 денес се разликува од која било друга капа за полнење за заклучување на пазарот. Дизајниран е со нашата патентирана технологија "слободно предење". Совршен за оние кои имаат повеќе резервоари за складирање и не сакаат носете различни клучеви за пристап до содржината. Бравите на резервоарите За Системи За Безбедност На Протокот може да се користат во многу различни индустрии - медицински, воени, хемиски, пестициди, земјоделски, пристанишни области, соединенија, фармацевтски производи, опасен отпад, домашна безбедност, производители на резервоари, еколошки услуги, нафтени и гасни компании.


Карактеристики на понудата

Слични понуди