• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Постелнина Постави Крава Бик Череп Рогови На Американците Традиционален Јорган Со Двојна Големина На Скелет Со Навлака За Перница За Декорација На Домашна Постел?

Постелнина Постави Крава Бик Череп Рогови На Американците Традиционален Јорган Со Двојна Големина На Скелет Со Навлака За Перница

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно

Изработен од 100% полиестер, супер мек, свилен допир.Пакетот Вклучува : 1 x навлака за Јорган и 2 x навлаки За Перници (Без Полнење/Вметнување).Навлака за јорган со Двојна Големина 90х68 инчи (172х228см), перницата покрива 20х30 инчи (50х75см).Машинско перење со ладна вода; Не избелувајте; сушете се, тивок оган; Железо,Средно; не сушете-чистете.Забелешка : Вистинската боја може да варира од бојата на вашиот екран поради ограничувањата на бојата на мониторот. Изработен од 100% полиестер, супер мек, свилен допир. Пакетот Вклучува : 1 x навлака за Јорган и 2 x навлаки За Перници (Без Полнење/Вметнување). Навлака за јорган со Двојна Големина 90х68 инчи (172х228см), перницата покрива 20х30 инчи (50х75см). Машинско перење со ладна вода; Не избелувајте; сушете се, тивок оган; Железо,Средно; не сушете-чистете.Забелешка : Вистинската боја може да варира од бојата на вашиот екран поради ограничувањата на бојата на мониторот.


Карактеристики на понудата

Слични понуди