• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Васарет Женски Невидливо Мазни Момчињакратко

Васарет Женски Невидливо Мазни Момчињакратко

 
DEN 367.84

Количина на стоки
Достапно

Васарет Невидливо Мазни Момчињакратка Гаќи (12383). Убава чипка со геометриски дезен го средува појасот на ова момчекратко. Изработен од најлон/спандекс со 100% памучна обвивка на меѓуножјето. Зашиена еластика долж појасот со облога од тантела. Ласерско сечење на отворите на нозете за прилагодено вклопување. Центар назад цвест за дефиниција. 4-насочно истегнување за удобност. Низок пораст. Целосна задна покриеност. Без ознаки за удобност. Зашиено памучно меѓуножје. Ве молиме Запомнете : Васарет не го прави овој стил Во Стил, големина И, заклучно Со Есента 2016 година. Васарет не го прави овој стил во орев, големина И, заклучно Со Есента 2016 година. Васарет Невидливо Мазни Момчињакратко : Секојдневно измазнување,. Невидлив изглед под облека,. Без нотка половината со женски чипка детали,. Лежеше рамна завршница на ногата.


Карактеристики на понудата

Слични понуди